FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Грийф в ферма

2 posters

Go down

Грийф в ферма Empty Грийф в ферма

Писане  inf3rnali Пон Ное 14, 2011 5:41 pm

1-во си мисля:
-Е заминаха кокошките.
Но като видях сложен камък и има течение така се ядосах, че world guard не показва кой го е сложил и убил кокошките взел 2 яйца, че не знам какво ще направя.
Писна ми от малки деца които не могат и 1 денонощие в Minecraft без никакви Cheat.
Предлагам да има отделна титла преди Работник защото 50 % от играчите не знаят, че сървъра има сайт. Въпреки спамбота (или както му викате) Титлата е нещо като начинаещ админа избира името.Така за да играят ще им трябва Ранг.С други думи без този ранг няма да могат да правят нищо.Само ще оглеждат без да могат да чупят, слагат или до ползването на командите.

Това е повече идея от колко оплакване, но всеки ден е така. Smile
inf3rnali
inf3rnali

Брой мнения : 47
Join date : 30.10.2011

Върнете се в началото Go down

Грийф в ферма Empty Re: Грийф в ферма

Писане  Admin Пон Ное 14, 2011 8:02 pm

inf3rnali написа:1-во си мисля:
-Е заминаха кокошките.
Но като видях сложен камък и има течение така се ядосах, че world guard не показва кой го е сложил и убил кокошките взел 2 яйца, че не знам какво ще направя.
Писна ми от малки деца които не могат и 1 денонощие в Minecraft без никакви Cheat.
Предлагам да има отделна титла преди Работник защото 50 % от играчите не знаят, че сървъра има сайт. Въпреки спамбота (или както му викате) Титлата е нещо като начинаещ админа избира името.Така за да играят ще им трябва Ранг.С други думи без този ранг няма да могат да правят нищо.Само ще оглеждат без да могат да чупят, слагат или до ползването на командите.

Това е повече идея от колко оплакване, но всеки ден е така. Smile

Добър вечер, относно кражбата във фермата Ви. Ще направя всичко възможно да проверя кой е бил. И тук идва въпросат а фермата Ви била ли е защитена или не ?
А тоносно идеята Ви за играчите ме заинтересова много. Ще я обмисля и в най-скоро време ще напива тук във форма за решението ми!

Admin
Bash_shefa
Bash_shefa

Брой мнения : 47
Join date : 06.10.2011

http://fenderserver.nstars.org

Върнете се в началото Go down

Грийф в ферма Empty Re: Грийф в ферма

Писане  inf3rnali Вто Ное 15, 2011 1:31 pm

Фермата бе защитена, но им стига на мозъка да минат от долу където наскоро го правих
inf3rnali
inf3rnali

Брой мнения : 47
Join date : 30.10.2011

Върнете се в началото Go down

Грийф в ферма Empty Re: Грийф в ферма

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите