FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I have a problem.

2 posters

Go down

I have a problem. Empty I have a problem.

Писане  dredhors Пон Ное 14, 2011 9:21 pm

Taka,zdraveite i purvo izvinete za latinicata,no kirilizatora mi e bugnat.Iskam da se oplacha,che dnes bqh zadurjan v jail-a bez nikakva prichina,obvinqvat me che sum kral,no tova ne e taka.Neka vi obqsnq situaciqta.Taka.Edin igrach (scrow) mai beshe pochna da me bie(ne znam zashto) i az go ubih i bez da iskah sum mu vzel itemite.I posle me zadurjaha v jaila.Ako moje da me pusnete.

dredhors
Гост


Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty Re: I have a problem.

Писане  Admin Пон Ное 14, 2011 9:41 pm

dredhors написа:Taka,zdraveite i purvo izvinete za latinicata,no kirilizatora mi e bugnat.Iskam da se oplacha,che dnes bqh zadurjan v jail-a bez nikakva prichina,obvinqvat me che sum kral,no tova ne e taka.Neka vi obqsnq situaciqta.Taka.Edin igrach (scrow) mai beshe pochna da me bie(ne znam zashto) i az go ubih i bez da iskah sum mu vzel itemite.I posle me zadurjaha v jaila.Ako moje da me pusnete.

Следващия път когато кирилизатора Ви е "бъгнат" ползвайте КИРИЛИЗАТОР
А немисля, че сте били затворен без причина.
Благодаря Ви, че споделихте какво се е случило. След като го убихте и "бездаискате му взехте нещата" върнахте ли му ги ?

Admin
Bash_shefa
Bash_shefa

Брой мнения : 47
Join date : 06.10.2011

http://fenderserver.nstars.org

Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty sdsad

Писане  dredhors Пон Ное 14, 2011 9:43 pm

Добре както и да е.Но защо ме задържат като не съм обирал нищо?Питах другия шеф и той каза,че съм в затвора,заради това че съм обирал реколта.

dredhors
Гост


Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty dasde

Писане  dredhors Пон Ное 14, 2011 9:46 pm

Как да му ги върна като ме задържаха в затвора ?


dredhors
Гост


Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty Re: I have a problem.

Писане  Admin Пон Ное 14, 2011 9:54 pm

dredhors написа:Как да му ги върна като ме задържаха в затвора ?



След допитване до Админа който Ви е затворил ми обясни, че сте в затвора затова, че сте крал от градина (обрали сте реколтата)

Моля Ви недейте да ми казвате, че несете!! Защото ако сте чували или челиза едно нещо наречени BigBrother. Ако не ще Ви обясна накратко! Това е плугин чрез който администрацията на сървурт може да види на определено мясно кой каво е правил и кога!!!

Моля Ви недейте да спамите излишно във форума с оправдания. Останете си в затвора за определеното от Админа време и повече да несеповтаря.

Надявам се да несе разочароваме Smile

Admin
Bash_shefa
Bash_shefa

Брой мнения : 47
Join date : 06.10.2011

http://fenderserver.nstars.org

Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty I have a problem.

Писане  dredhorse Вто Ное 15, 2011 8:52 am

Добре ще си излежа наказанието,но какво е това 340 минути?Това са 5 часа и 40 минути.Трябва да стоя 5 часа,за да ми изтече наказанието?Абсурд.Ако може поне да се намалят на 100 или 120 ..

dredhorse

Брой мнения : 3
Join date : 14.11.2011

Върнете се в началото Go down

I have a problem. Empty Re: I have a problem.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите