FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от ne_se_straxyvai

2 posters

Go down

Оплакване от ne_se_straxyvai Empty Оплакване от ne_se_straxyvai

Писане  ad1dasBG Вто Ное 22, 2011 11:36 am

Оплаквам се от него, защото ми е разбил къщата когато съм бил АФК . Той е защото няма кой друг в сървъра бяхме АЗ sprite и той. Сприте е на /warp freebuild нещо такова.И не се страхувай отрича и вика админа как ше разбере.Викам му че ще разбере и ще си жайл. Той не вярва.Открадна ми 1 2 стака камани оръжия семе дърва и още неща.Поне някой админ да ми ги варне от него.Защото не ми се започва от начало.Взе ми някой дърва от къщата и ми направи наводнение на 2рия етаж,защото на 3тия етаж имам трастика и семе.Моля,ви направете нещо Warlock до колкото чух вика че не е нов ами някой си no_fear. Благодаря предварително

ad1dasBG

Брой мнения : 7
Join date : 19.11.2011

Върнете се в началото Go down

Оплакване от ne_se_straxyvai Empty Re: Оплакване от ne_se_straxyvai

Писане  Admin Вто Ное 22, 2011 12:37 pm

ad1dasBG написа:Оплаквам се от него, защото ми е разбил къщата когато съм бил АФК . Той е защото няма кой друг в сървъра бяхме АЗ sprite и той. Сприте е на /warp freebuild нещо такова.И не се страхувай отрича и вика админа как ше разбере.Викам му че ще разбере и ще си жайл. Той не вярва.Открадна ми 1 2 стака камани оръжия семе дърва и още неща.Поне някой админ да ми ги варне от него.Защото не ми се започва от начало.Взе ми някой дърва от къщата и ми направи наводнение на 2рия етаж,защото на 3тия етаж имам трастика и семе.Моля,ви направете нещо Warlock до колкото чух вика че не е нов ами някой си no_fear. Благодаря предварително

Искам да Ви попитам защо къщата Ви не е защитена ?
Защо несе си защитили си сандъка с [private]

Нещата от съндъка дето са Ви взети няма как да Ви ги върнем. Ще вляза в сървъра да ми покажеш къщата и да видя кой е чупил.

Admin
Bash_shefa
Bash_shefa

Брой мнения : 47
Join date : 06.10.2011

http://fenderserver.nstars.org

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите