FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

В затвора съм

4 posters

Go down

В затвора съм  Empty В затвора съм

Писане  Zik Пет Ное 25, 2011 8:54 pm

днес преди около 2 часа ме вкараха в затвора.ето и причината: Тъкмо стана ден и аз тръгнах от къщата ми на произволна посока и стигнах до едно езеро там направих 3 блока на долу и сложих блокче да не се удавя копах на долу долу изкопах 2 на страни за да не падна в лавата върнах се у дома отидох и пуснах водата за да се направи обсидиана и после с водното течение слязох почнах да си взимам обсидиан и намерих диаманти и WarLock се поинтересува къде съм ги намерил и се телепортира при мен,помисли че съм с хак понеже дупката е дълбока и ме вкара в jail без да е сигурен и без да ме излуша.аз му викам не съм с хак ле човек тои ми вика da we . моля ви помогнете ми или при updatе на сървъра ме изкарайте от jaila
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  warlock, Пет Ное 25, 2011 9:48 pm

Първо:Хващал съм те да играеш с хак преди и нямам причина да ти вярвам.
Второ:Как пък ти хрумна точно в морето да копаеш при положение че на сухата земя също може да се копае "просто така".
Трето:Първия път когато те хванах трябваше да те банна по ip вместо да те jail докато не махне6 хака(както стана).

warlock,
Гост


Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 7:56 am

Първо копах в морето с надеждата да стигна до лава и да стане обсидиан
Второ мястото не беше далече от каньона където живеех и като стигнах до лавата се върнах у дома и се върнах за да пусна водата и и да стане обсидиана
Трето: още като ме хвана първия път махнах хака и от тогава не съм го пускал
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  warlock, Съб Ное 26, 2011 8:52 am

Доверието не се раздава,то се получава!Аз как да съм сигурен че си махнал хака???Освен това можеш и на суха земя да си копаеш за обсидиан.Знам за какво ти е трябвал.Аз имах обсидиан защо не ме пита??Все още нямам причина да ти вярвам.

warlock,
Гост


Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 8:56 am

Виж приятел първо не ми дава да слагам вода където и да било второ на сушата като не мога да слагам вода как ще направа обсидиана,а и долу където копах имаше едно кубче обсидиан и аз почнах да разкопавам лавата за да направа обсидиаан и направих както ти казах в миналия пост и ти дойде и веднага ме jail-на без да ме излушаш моля те unjail ме,а за това дето не съм те питал просто не искам от никой помощ аз играя за удоволствие и никога не искам неща от хората освен wood от zappyman когато нямам
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 9:02 am

и нали не ме банна по IP моля де ako си ме бан unban ме
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 9:07 am

WarLock знам как да ми имаш доверие ето: сега като анправат сървъра на 1.0.0 никой хак няма да работи тъй като един приятел направи сървър на 1.0.0 а хака който ползвах първия път когато ме хвана е за 1.8 и сега в 1.0.0 няма да работи защото ми изписва outdated server
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  warlock, Съб Ное 26, 2011 11:06 am

Искам да приключа тази тема сега защото се ядосвам излишно.Доверието ми надали ще го спечелиш отново,колкото до бана,ако си баннат не е по моя вина.

warlock,
Гост


Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 11:37 am

Добре братле спираме но аз нямам сигнал и помислих че си ме бан по IP но видях в информация че спрират сървъра заради ъпдейта
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  bratignat Съб Ное 26, 2011 11:42 am

Zik написа:Тъкмо стана ден и аз тръгнах от къщата ми на произволна посока и стигнах до едно езеро там направих 3 блока на долу и сложих блокче да не се удавя копах на долу долу изкопах 2 на страни за да не падна в лавата върнах се у дома отидох и пуснах водата за да се направи обсидиана и

Zik написа:Първо копах в морето с надеждата да стигна до лава и да стане обсидиан
Второ мястото не беше далече от каньона където живеех и като стигнах до лавата се върнах у дома и се върнах за да пусна водата и и да стане обсидиана
Трето: още като ме хвана първия път махнах хака и от тогава не съм го пускал

Ти си и нагъл освен всичко. От първото ти твърдение излиза, че не си търсил лава, а си попаднал на нея без да искаш, и за да не те залее си пуснал водата. Второто мнение противоречи на предишното, в коеот казваш, че всъщност си търсил точно място с лава. Като се засереш така здраво млъкни. Кажи "извинявам се - сгреших". Защото вече никой няма да ти има респект, аз поне със сигурност.
bratignat
bratignat

Брой мнения : 20
Join date : 21.10.2011
Местожителство : Vitosha

http://vitosha.co.nr

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Zik Съб Ное 26, 2011 11:48 am

bratignat написа:
Zik написа:Тъкмо стана ден и аз тръгнах от къщата ми на произволна посока и стигнах до едно езеро там направих 3 блока на долу и сложих блокче да не се удавя копах на долу долу изкопах 2 на страни за да не падна в лавата върнах се у дома отидох и пуснах водата за да се направи обсидиана и

Zik написа:Първо копах в морето с надеждата да стигна до лава и да стане обсидиан
Второ мястото не беше далече от каньона където живеех и като стигнах до лавата се върнах у дома и се върнах за да пусна водата и и да стане обсидиана
Трето: още като ме хвана първия път махнах хака и от тогава не съм го пускал

Ти си и нагъл освен всичко. От първото ти твърдение излиза, че не си търсил лава, а си попаднал на нея без да искаш, и за да не те залее си пуснал водата. Второто мнение противоречи на предишното, в коеот казваш, че всъщност си търсил точно място с лава. Като се засереш така здраво млъкни. Кажи "извинявам се - сгреших". Защото вече никой няма да ти има респект, аз поне със сигурност.

ти не ме разбра какво исках да кажа първо казах че тръгнах на произволна посока и намерих едно малко по голямо оt другите езера и почнах да търса лава
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  stefan976411 Съб Ное 26, 2011 12:29 pm

Zik написа:
bratignat написа:
Zik написа:Тъкмо стана ден и аз тръгнах от къщата ми на произволна посока и стигнах до едно езеро там направих 3 блока на долу и сложих блокче да не се удавя копах на долу долу изкопах 2 на страни за да не падна в лавата върнах се у дома отидох и пуснах водата за да се направи обсидиана и

Zik написа:Първо копах в морето с надеждата да стигна до лава и да стане обсидиан
Второ мястото не беше далече от каньона където живеех и като стигнах до лавата се върнах у дома и се върнах за да пусна водата и и да стане обсидиана
Трето: още като ме хвана първия път махнах хака и от тогава не съм го пускал

Ти си и нагъл освен всичко. От първото ти твърдение излиза, че не си търсил лава, а си попаднал на нея без да искаш, и за да не те залее си пуснал водата. Второто мнение противоречи на предишното, в коеот казваш, че всъщност си търсил точно място с лава. Като се засереш така здраво млъкни. Кажи "извинявам се - сгреших". Защото вече никой няма да ти има респект, аз поне със сигурност.

Щом си призна, че си бил хак няма какво да се говори повече само спам..
ти не ме разбра какво исках да кажа първо казах че тръгнах на произволна посока и намерих едно малко по голямо оt другите езера и почнах да търса лава

stefan976411

Брой мнения : 6
Join date : 24.11.2011

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Admin Съб Ное 26, 2011 1:33 pm

Смятам, че warlock правилно те е затворил. Няма нучда от повече спавм!

ЗАКЛЮЧВАМ ТЕМАТА

Admin
Bash_shefa
Bash_shefa

Брой мнения : 47
Join date : 06.10.2011

http://fenderserver.nstars.org

Върнете се в началото Go down

В затвора съм  Empty Re: В затвора съм

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите