FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Да махнем правилата, а?

2 posters

Go down

Да махнем правилата, а? Empty Да махнем правилата, а?

Писане  bratigna Сря Дек 07, 2011 6:57 pm

Айде да махнем направо правилата, ще е по-лесно, понеже очевидно масово правилата се нарушават. За 4 ти пореден път влизам във сървъра и изненада! В имотът ми, точно до табелата "не руши и не строй", започнати стълбища за мина и спретната малка дървена къщурка...само че без две липи отпред, понеже, липите дето аз съм ги засаждал са отсечени (за дървената къщурка). отново липсват 4 факела от пътят и факлите, които съм поставял, за да се облагороди сървъра. И говорейки за пътища, пътят който аз и още няколко други играчи сме строили с наши си материали и труд, без да просим и досаждаме на администрацията, ами върху този път, на средата му е просната някаква къща. Ще я намерите по табелата, която й закачих "идиоти не стройте на средата на пътя от братигнат".

Обръщам се къма дмините и полицаите, защото те имат правомощията да санкционират - или съблюдавайте правилата или поне да се договорим, че такива няма да има. Защото вие сте точно толкова виновни, колкото грифърите, понеже, като не ги санкционирате, вие ги мотивирате да повтарят гриа, чийта или каквото си поискат. Щом няма последствия за тях няма правила.

Не ми пука за моя имот - там имам неизменна политика, ако видя постройка, разрушавам я и конфискувам материалите, ако видя злосторника го убивам. Така, част от наглите опити престават. Само че виждам, че тези неща не се случват смао на мен, и като човек, който строи в сървъра, не ми харесва в каква посока се насочва.

bratigna
Гост


Върнете се в началото Go down

Да махнем правилата, а? Empty Re: Да махнем правилата, а?

Писане  Zik Съб Дек 10, 2011 9:41 pm

bratignat е прав защото не на скоро и мен ми бяха обрали къщата и ми се наложи да си права на друго място < платформата > и когато и да мина покрай къщата на bratignat винаги има нова постройка.А и мерси за идеята за политиката и аз почвам да права така от тук на татък.
Zik
Zik

Брой мнения : 27
Join date : 23.11.2011
Местожителство : Кюстендил

http://hamachi-craft.bestgoo.com

Върнете се в началото Go down

Да махнем правилата, а? Empty Re: Да махнем правилата, а?

Писане  Boyard Нед Дек 11, 2011 12:20 am

До кога ще продължава това писна ми като вляза всеки път да има една дупка и да ми липсват някой от леглата или масите!!! И на всичкото отгоре днеска пак ми е разбита къщата и тоя път са решили да ми я счупят ей тъй за кеф, при условие, че вчера казах на едмина и той банна единия извършител. А това, че влизат за по 10 минути и я баннат някой я не напрово ме изнервя. Всичките гриефери са лапенца на по 10-12 год. дето не знаят за този сайт и си правят кот искат щот няма кой да ги накаже или спре. По добре да няма правила и всички да имат Too Many Items. Не знам ко да правя преди имаше по една две дупки днеска просто цялата стена липсва и то половината беше стъкло което само се чупи което означава, че го правят за кеф. Жалко за добрите думи в форума относно този сървър.

Boyard

Брой мнения : 1
Join date : 10.12.2011

Върнете се в началото Go down

Да махнем правилата, а? Empty Re: Да махнем правилата, а?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите