FenderServer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Серия от разрушения

Go down

Серия от разрушения Empty Серия от разрушения

Писане  bratignat Пет Дек 02, 2011 11:40 pm

Тази тема ще се отличи от останалите, защото става дума за няколко престъпления извършени едно срещу друго. Доказателства има, остава админ да погледне, кой е извършил глупостите.

1. Първо престъпление - издигнати са кални кули, с цел прескачане или просто вандализъм. Издигнати са в близост до табели с надпис "Не сечи и разрушавай", табелите имат и факел, за да бъдат забелязвани и нощем. Това място е точно срещу входа на замъкът ми. Запазил съм резиденция върху тях,з а да не мжое да бъде унищожено доказателството.
Серия от разрушения 20111203003346

2. Престъпление, на едно от местата, където са калните кули е открадната факла, поставена з анощно осветление.
Серия от разрушения 20111203004204

Явно нарушителят е голям вандал, защото открих още една кална кула, този път в близост до мен, но извън имотът ми.
Серия от разрушения 20111203004543

3. Изсичане на частни гори (част от които са в моя резиденция), които изцяло са в мои имот и частично в очертанията ан резиденцията ми. Отново в гората има табела, която забранява сечта и разрушенията. табелата има факел, за да не би случайнод а не бъде забелязана, тя или останалите 8 табели в района....
Серия от разрушения 20111203004624

4. За да бъде по-нагло и интересно, нарушителят е проникнал в иначе заключения ми замък от скрита шахта (шахта, която бях затрупал с 6-7 блока (не може случайно да бъде открита => същия нарушител използва скенери), когато е влязъл е решил да грифва (руши).
Серия от разрушения 20111203005244

Серия от разрушения 20111203005558

5. И понеже да рушиш далеч не е толкова лесно, колкото да строиш, номументални паметници (по големи и от spawn), същия "герой" е огладнял...и ограбил част от тайната ми градина. (все още не знам как е влязъл в нея, но имам предположение).
Серия от разрушения 20111203005722

6. Но тъй като съм любопитен реших да се разходя из познатите ми места в сървъра, за да огледам дали случайно не са пострадали други места......о изненада! Разбита е стена в тухлена къща, с очевидната цел заобикаляне на заключена врата.
Серия от разрушения 20111203010620.

Също така установх липсата на още 2 факела (освен първите), поставени от мен за осветяване на пътищата.

Ghost опита да провери, кой е построил калните кули, и не е сигурен, но му посочва honeydew, за това аз искам проверка от админите.

Вариантите, махни кулите и възстанови пораженията се подразбират, но не ги приемам, като решения. Същото наказание следва и за използване на хакове. Очаквам да разбера името на нарушителя и тойд а си понесе вечния бан. Серия престъпления, които изцяло се припокриват с нарушенията за бан по ип. Нещо повече, ако Honeydew се окаже виновникът, нека си припомним предишните му провинения в предишните светове. И за мекошавите, които ще се изкажат "айд е да му простим" - какво поведение ще мотивираме в сървъра - серийни вандали, които не са издигнали една къща или хора, които са строили само със собствен материал, без просия и изграждат пътища (а в предишни светове храмове и метро)?

В случай, че по някаква немислима причина злосторникът не бъде наказан според правилата, аз самия няма да виждам никаква причина да ги спазвам и ще взема нещата в мои ръце.

П.П.
Нека когато някой следващия път реши да чупи и унищожава, си помисли, какво ще му се случи!

Според правилата сложени на табелите в сървъра, при 4 гриеф (рушене), следва направо бан по ип адрес.
bratignat
bratignat

Брой мнения : 20
Join date : 21.10.2011
Местожителство : Vitosha

http://vitosha.co.nr

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите